FIT4HEALTHY LIFE – W DOBREJ FORMIE DO ZDROWEGO ŻYCIA
w Wejherowie w ramach programu Erasmus+

We wrześniu ogłoszony został konkurs na logo projektu FIT 4 HEALTHY LIFE –
W DOBREJ FORMIE DO ZDROWEGO ŻYCIA programu ERASMUS+ realizowanego
w BSIs nr 5 i SSPdP nr 1. Wpłynęło bardzo dużo prac, spośród których w wyniku głosowania nauczycieli wchodzących w skład komisji konkursowej, wyłoniono zwycięskie logo. Pierwsze miejsce zdobyła uczennica SSPdP nr 1 – Weronika Kankowska. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych w ramach realizacji projektu. Wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs umieszczone zostały na gazetkach na pierwszym piętrze w budynku SSPdP między klasami 108 i 109. Ciekawi jesteśmy czy zdaniem uczniów dokonaliśmy właściwego wyboru:)

Zwycięskie logo będzie w listopadzie reprezentowało naszą szkołę w głosowaniu
na najlepsze logo ze wszystkich państw biorących udział w projekcie ,,FIT4HEALTHYLIFE”. Trzymamy kciuki za naszą propozycję!!!