Z ogromną radością pragnę poinformować, że również i w tym roku nie zabrakło chętnych i kreatywnych  uczniów do wzięcia udziału w cyklicznym konkursie na najpiękniejszy różaniec.  Niektórzy z nich przystąpili do niego już po raz drugi, a nawet i trzeci.

Tegoroczne prace okazały się  być bardzo ciekawe i oryginalne. Wymagały sporego wkładu pracy i pomysłowości, a przy tym również podpowiedzi i pomocy  rodziców, bądź opiekunów.

Członkinie Jury- Pani Dyrektor Małgorzata Marcinkowska wraz z Panią Bożeną Domarus miały w związku z tym  niemały problem, by ustalić, komu przyznać które miejsce.

Wyniki tej niełatwej, ale jakże owocnej narady  przedstawiają się następująco:

Miejsce I zdobyli:

– Julia Jaczewska z kl. IV a

– Kacper Ranachowski z kl. V b

– Patryk Billot z kl. IV a

Miejsce II uzyskali:

– Kacper Szulc z kl. V b

– Artur Florek z kl. VI a

– Dominik Kąkol z kl. IV a

III miejsce zajęli:

– Kacper Klawikowski z kl. VI a

– Marlena Maciejewska z kl. V b

– Paweł Zechosz z kl. VI b

Wyróżnienie otrzymała:

Emilia Lesner z kl. IV b

Nagrody zostały wręczone Laureatom podczas szkolnego apelu.

Jeszcze raz wielkie brawa oraz serdeczne gratulacje dla  naszych aktywnych Uczniów!

Organizator konkursu – Ewelina Bojek