Kosmos łączy…

W ostatnich dniach marca dzieci i młodzież z naszego ośrodka zajmowały się kolorowaniem kart przedstawiających kosmos. Studio reklamowe TOFU z Gdańska projektujące, między innymi, kalendarze charytatywne  przekazało naszym uczniom karty kalendarzowe w postaci kolorowanek. Dla naszych dzieci to ogromna radość i zabawa rozwijająca kreatywność, twórczość i poczucie estetyki…przy tym rozwija się również umiejętność współpracy.

Kalendarze charytatywne w takiej postaci to według pomysłodawców świetna idea – a my się z tym zgadzamy :). W tej formie zachęcają do zabawy uczniów, nauczycieli i rodziców. Dochód z ich sprzedaży wspiera wybraną fundację. Otrzymane arkusze należą do kalendarza wspierającego Fundację KRWINKA, opiekującej się dziećmi z chorobami nowotworowymi.  Przy tej wspaniałej akcji powstały przepiękne, różnobarwne prace. Spójrzcie sami!

….a już wkrótce odbędzie się wystawa wszystkich prac w budynku Szkoły Podstawowej nr 7