W ostatnim czasie, przez ponad miesiąc, nasi uczniowie z klasy
I-IIIc SSPdP z opiekunami p. Anetą Chrustowską i p. Małgorzatą Wysokińską uczęszczali na treningi do Finałów Indywidualnego Turnieju Bowlingu, które odbywały się w Hotelu Olimp.

Dzięki organizatorom p. Izabeli Mazurkiewicz – kierownikowi WTZ w Wejherowie i współorganizatorowi, którym było miasto Wejherowo, nasi uczniowie mogli raz w tygodniu trenować i nabyć umiejętności potrzebne do gry w kręgle. Zwieńczeniem treningów był Finał, który odbył się 9 listopada. Jeden z naszych uczniów – Mikołaj Szołdra zdobył wysokie IV miejsce. Dzięki turniejowi mogliśmy nabyć nowe umiejętności i poznać wiele nowych osób z innych placówek na terenie Wejherowa. Było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Bardzo dziękujemy za taką możliwość.