Dnia 23 maja klasy IIa IVg IIIe Gim. ostatni raz odwiedziły Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wejherowie. Od początku roku szkolnego 2018/2019 spotykaliśmy się na comiesięcznych warsztatach przygotowanych przez pracownika biblioteki Pana Łukasza.

W czasie zajęć dowiedzieliśmy się m.in. o życiu pszczół, ochronie środowiska, odbyły się również zajęcia na temat tolerancji, dzieci dowiedziały się, że każdy z nas jest inny, wartościowy. Na dzisiejszych warsztatach mówiliśmy o życiu dinozaurów i o tym dlaczego wyginęły. Po każdych zajęciach odbywały się warsztaty plastyczne, bezpośrednio związane z tematem. Dzisiaj robiliśmy dinozaury z papieru. Jeszcze raz dziękujemy pracownikom Powiatowej Biblioteki Publicznej za ciekawe, fascynujące zajęcia a w szczególności Panu Łukaszowi.
Do zobaczenia we wrześniu!