Już po raz trzeci w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbyły się listopadowe warsztaty kuchennej logopedii. Tym razem uczniowie wcielili się w pomocników kuchennych, a ich zadaniem było zebranie produktów na obiad z listy zakupów. Następnie usprawniali narządy mowy i stymulowali zmysł smaku z wykorzystaniem różnych produktów spożywczych. Doskonale radzili sobie także w grze w kręgle z wkładką logopedyczną zarówno ze zbijaniem kręgli jak i z odpowiedzią na ukryte w środku pytania, które dotyczyły gotowania. Na koniec warsztatów powstały inspirujące LOGOPEDYCZNE SPIŻARNIE Z GŁOSKAMI, dzięki którym uczniowie wzbogacali zasób słownictwa i utrwalali poprawną wymowę różnych głosek. Galerię prac plastycznych, można podziwiać na szkolnym korytarzu.
Było smacznie i wesoło! Dziękujemy!