Dnia 1 kwietnia w ZSZ na korytarzu szkoły odbyła się wielka loteria fantowa, przygotowana przez uczniów, wychowanków internatu oraz nauczycieli.

Pomysłodawcą tej że loterii jest klasa 2b ZSZ wraz z opiekunem panią Dorotą Aurigą – Seyda i z pomocą pani Małgorzaty Wysokińskiej. Nasz cel to uzbierać pieniążki na naszą młodzież z Afryki z akcji którą się podjęliśmy „ Adopcja na odległość”. Każda złotówka zostanie przekazana na ten szczególny cel jaki jest nauka dzieci z krajów nie mogących się uczyć z przyczyn finansowy. Piękne przedmioty cieszyły oko a pomysłowość twórców zachwycała wszystkich zgromadzonych. Można było zakupić jajko wielkanocne, wianki, stroiki na stół, zająca wykonanego z pieńka i inne przedmioty cieszące naszych uczniów i nauczycieli. Oczywiście jak loteria to i główna nagroda którą była a właściwie były dwa zaproszenia do Pizzerii w Wejherowie ufundowane przez panią Dorotę Aurigę – Seyda, a nagrodę otrzymali: Patryk Wielewicki i pani Małgorzata Brodawska zwycięzcom gratulujemy 🙂 Cały dochód zostanie oczywiście przekazany na akcję „ Adopcja na odległość”. Dochód z akcji wynosi 421,20 zł Hip Hip Hurrra. Cieszą nas akcje, w których możemy pomagać ludziom chorym i potrzebującym pomocy.

Klasa 2b ZSZ