W poniedziałek 30.XI.2015 r. uczniowie klas V/VI zet i I d zet wraz z wychowawczyniami p. Jagną Bochentyn i Jolantą Leśniowską-Bojke odwiedzili Warsztaty Terapii Zajęciowej Fundacji Anny Dymnej w Lubiatowie.

Zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Oprowadzono nas po całym obiekcie. Obejrzeliśmy sale:  gospodarstwa domowego, fotograficzno-informatyczną, arteterapii. W sali muzycznej wspólnie z podopiecznymi warsztatów śpiewaliśmy piosenki. W pracowni gliny dzieci wylepiały miski, rysowały na glinie wzory, a niektórzy toczyli gliniane kulki potrzebne do kolejnych prac. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Czas tak szybko mijał, że niechętnie zakończyliśmy wizytę w tym miejscu.

Było tym bardziej przyjemnie, że spotkaliśmy tam naszych byłych uczniów.

Zostaliśmy zaproszeni na kolejną wizytę z której chętnie skorzystamy.