Drodzy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy! Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia spektaklu przygotowanego przez uczniów SSPdP pt.: „Mały Książę szuka przyjaciela”.

Jest to opowieść o Małym Księciu, który, aby odnaleźć przyjaciela udaje się w podróż pełną przygód. Przeżyjcie wraz z nim strach podczas samodzielnej podróży w nieznane, smutek, kiedy zostaje odtrącony przez napotkanych ludzi oraz napadnięty przez zamaskowanego bandytę i radość, gdy w końcu udaje mu się odnaleźć upragnionego przyjaciela.
Spektakl został zaprezentowany na przeglądzie teatralnym „Teatr bez granic”, który odbył się w Pucku 28 lutego tego roku. Jednak, niestety, ze względu na epidemię korona wirusa, nie mieliśmy okazji pokazać go naszej społeczności PZKS. Również, ze względu na obecną sytuację, w nagraniu nie mogli uczestniczyć wszyscy zaangażowani w projekt aktorzy. Jest nam bardzo przykro, że nie możemy pokazać Wam, jak wspaniale przygotowali się do swoich ról. Bez nich to przedstawienie nie jest takie samo, ale mimo wszystko mamy nadzieję, że obejrzycie je z przyjemnością.
W nagraniu wystąpili:
Mały Książę – Tomasz Ziemann
Przyjaciel – Oliwer Smolny
Tancerka – Sylwia Nowicka
Zamaskowany Bandyta – pani Ania Nowicka
Narratorzy – Daria Gnaś, Nikola Jurczak, pani Agnieszka Trendel
W oryginalnej wersji brali udział:
Zamaskowany Bandyta – Adrian Bach
Przyjaciel II – Mariusz Kreft