21 marca 2022r. w naszej placówce odbył się KONKURS TALENTÓW.

Słynne show „Mam(y) talent ” zawitało pod dach naszej szkoły. Pierwsza edycja objawiła ukryte  uzdolnienia naszych uczniów,  a widownię niejednokrotnie  wprowadziła w osłupienie.
Chętni prezentowali talenty muzyczne, plastyczne, taneczne oraz techniczne.
Cudowna wiosenna atmosfera udzieliła się nie tylko uczestnikom, ale także  jury oraz pozostałym obserwującym, wszyscy bawili się doskonale z dyrektor Małgorzatą Marcinkowską na czele. Nagrody zmotywowały do występów a emocje sięgały zenitu przy każdym z nich. Za wspaniałą organizację i przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna była pani Katarzyna Krychniak Sikorska. Ponadto, była również fundatorką upominków dla wszystkich uczestników.

Wybór najlepszej trójki był nie lada wyzwaniem. Zakres talentów i umiejętności uczestników były niesamowicie wysokie. Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsi nagrody rzeczowe. Całe wydarzenie było niezwykle udane, zabawa była od sceny po ostatnie rzędy widowni, która żywo reagowała na talenty naszych uczniów. Emocje osiągnęły punkt kulminacyjny w momencie ogłoszenia wyników konkursu. Na koniec zwyciężczyni raz jeszcze uraczyła nas swoim talentem. W składzie jury zasiadały panie: Celina Szachowska, Agnieszka Jakusz oraz Agata Skibińska-Orysiak, a oprawą muzyczną i techniczną zajął się pan Igor Bogusz.

Dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy znów za rok.