Niecodzienne wydarzenie miało miejsce 22 czerwca 2022 roku. Po raz ostatni rozegrany został mecz na naszej sali gimnastycznej, która w dotychczasowym kształcie „przeszła do historii”, gdyż zostanie zmodernizowana podczas trwającej aktualnie przebudowy i rozbudowy budynku.
W meczu siatkówki zawodnikami byli nauczyciele i pracownicy szkoły, zaś uczniów reprezentował Krzysztof Darga. Kapitanami drużyn byli pan Janusz Magulski i pan Krzysztof Chmiel. Sędzią głównym był pan Rudolf Simenak, a oprawę dźwiękową zapewnił pan Igor Bogusz.
Zainteresowanie i doping publiczności było bardzo duże. Rozegrano 5 setów i po zaciekłej walce mecz zakończył się wynikiem 3:2 w setach.
Na zakończenie pani Dyrektor Małgorzata Woźniak wręczyła puchar obu drużynom, gdyż w tym meczu wygrani byli wszyscy, a liczyła się dobra zabawa.