6 grudnia 2021r. mnóstwo niespodzianek, radości i uśmiechów zagościło w naszej szkole. Z inicjatywy pani dyrektor Małgorzaty Woźniak najmłodsi dokonali uroczystego otwarcia chatki Baby Jagi. Od teraz w PZKS zapanował świąteczny klimat.

Szczególnie miło, po ubiegłorocznej przerwie było nam gościć naszych zmotoryzowanych przyjaciół. Silniki warczały a my hop na motory. W podziękowaniu Mikołaje otrzymali od nas kartki i drobne upominki a przed dalszą drogą poczęstowaliśmy ich gorącym kakaem i drożdżówką.

Mikołaje na motorach przekazali nam świąteczne życzenia od dzieci ze szkoły z Wyszecina. Dziękujemy!

To jeszcze nie koniec… Pani dyrektor Małgorzata Marcinkowska  odwiedziła swoich podopiecznych, aby mogli wylosować czekoladkę lub rózgę. Wszyscy byli grzeczni – nikt nie wylosował rózgi.