Dnia 02.12.2015 uczniowie klas SSPdP wraz z opiekunami p. Natalią Wolińską i Katarzyną Grzywacz wybrali się na Mikołajkową wycieczkę do pizzerii Alcatraz .

Uczniowie zostali oprowadzeni po restauracji, dowiedzieli się, jak przygotowuje się pizzę ,a następnie sami zamienili się w małych kucharzy i przyrządzili swoją ulubioną pizzę. Uczniowie zostali ciepło przyjęci przez „Mikołaja” pana Rafała i ugoszczeni królewską ucztą.Po obiedzie pojechaliśmy do Miejskiej Bilblioteki Publicznej . Uczniowie zwiedzili bibliotekę i obejrzeli bogate zbiory książek. Wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie i ludzie pełni empatii sprawili, że uczniowie byli zachwyceni i zgodnie stwierdzili, że na takie wycieczki mogliby jeździć codziennie.