25 listopada pluszowe misie obchodzą swoje święto. Z okazji tego jakże ważnego wydarzenia 22 listopada  zawitaliśmy do  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wejherowie. Przywitał nas bohater tego dnia – Miś Puchatek. Nie tylko on czekał na małych przyjaciół. W sali, w której odbyło się spotkanie na dzieci czekało mnóstwo misiów. Wszystkie chętne do zabawy, co nas niezmiernie  ucieszyło. Były wspólne tańce, śpiewy i zabawy. Zagadki i układanki. Nie zabrakło tak bardzo lubianej zabawy chustą. Na pożegnanie  otrzymaliśmy słodki podarunek i odblaskowy breloczek w kształcie misia. Podziękowaliśmy za zaproszenie i wspaniale spędzony czas obdarowując gospodarza jego podobizną, którą samodzielnie wykonały dzieci.

Uczestnikami tego spotkania byli uczniowie klas Ib, IIc, IIa/IIIa wraz z wychowawczyniami.