Dnia 17 maja na obiektach sportowych PZKS-u odbyły się Mistrzostwa województwa pomorskiego w L.A szkół specjalnych – ZSS „Sprawni – Razem”.

W imprezie wzięło udział 15 reprezentacji z różnych szkół całego województwa. Zawody te były eliminacjami do Mistrzostw Polski w LA szkół specjalnych.

Swoją obecnością zaszczycił nas Członek Zarządu Powiatu pan Wojciech Rybakowski, a patronat honorowy nad zawodami objął pan Dariusz Majorek – dyrektor oddziału pomorskiego PFRON.
Uczniowie reprezentujący naszą Placówkę:
Aniela Potrykus, Ula Potrykus, Ewelina Patok, Sebastian Stanicki, Agata Labuda. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych uczniowie wykazali się wielką wolą walki o jak najlepsze wyniki. Swoją postawą i zachowaniem godnie reprezentowali szkołę.
Na wyróżnienie zasługuje Ewelina Patok zdobywczyni I m w biegu na 60 m, Aniela Potrykus II m w biegu na 60 m i II m w skoku w dal, Ula Potrykus III m w biegu na 60 m oraz Agata Labuda III m w biegu na 800 m. Sebastian Stanicki nie zdobył medalu, ale w strugach padającego deszczu walczył do samej mety o jak najlepszą pozycję końcową w biegu na 800 m !!!!! GRATULUJEMY !!!!!!!
W klasyfikacji generalnej PZKS Wejherowo uplasował się na wysokim
VI miejscu.

Zawody zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele: M. Jankowska,
J. Magulski, A. Jakusz, I. Bogusz, P. Jasielski, D. Michalska, A. Muller, R. Simenak, K. Bednarska, I. Tarnowska-Cechosz, K. Grzywacz,
H. Kazimierczak oraz C. Szachowska. Wszystkim nauczycielom dziękuję za zaangażowanie.