W dniach 25-26 maja 2013 roku w Ostrzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w Lekkiej Atletyce, w których uczestniczyło ponad 160 zawodników.

Wśród licznej konkurencji znaleźli się także podopieczni naszej placówki. Byli to: Anna Kryszak, Ewelina Patok i Radosław Wiczling, którzy jednocześnie reprezentowali województwo pomorskie. Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, zdobyli 3 medale! Anna Kryszak w skoku w dal zdobyła srebrny medal, Radosław Wiczling w biegu na 100 m również srebrny medal. W sztafecie dziewcząt 4 x 400 metrów, w składzie której były dwie uczennice naszego ośrodka Anna Kryszak i Ewelina Patok  oraz dwie słupszczanki Jowita Kosmala i Kamila Stereńczak jako województwo dziewczęta zdobyły brązowy medal.

Na licznie obsadzonej konkurencji skoku w dal  Radosław Wiczling zajął  4 miejsce (w kategorii chłopców starszych), Ewelina Patok 5 miejsce (w kategorii dziewcząt młodszych). W biegu na 100 m Anna Kryszak zajęła 5 miejsce a Ewelina Patok tuż za nią- 6 miejsce.