Dnia 24 lutego dwudziestu dziewięciu uczniów uczestniczyło w mistrzostwach PZKS w 3 kategoriach na 4 stołach przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego.

W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Elżbieta Furman, która wygrała wszystkie swoje mecze. Natomiast u chłopców młodszych ( SP, SSPdP i gimnazjum ZET), najlepszym tenisistą okazał się Patryk Florczyk z klasy I/II a SSPdP, który wygrał w finale z Grzesiem Lilla.
Najwięcej zawodników uczestniczyło w kategorii chłopców starszych (gimnazjum, ZSZ), po wielu emocjonujących meczach w wielkim finale spotkali się Stanisław Belau z Pawłem Dunstem, ten drugi zachował więcej zimnej krwi i został Mistrzem PZKS w tenisie stołowym. Dla wszystkich uczniów przygotowano nagrody rzeczowe, a dla pierwszej trójki z poszczególnych kategorii puchary wykonane przez Pana Artura Jakusza z uczniami (miniaturki stołu do tenisa). Organizatorami tegorocznych Mistrzostw byli: Janusz Magulski, Małgorzata Jankowska, Aleksandra Muller, Artur Jakusz, Piotr Jasielski.