21 marca w auli szkoły podstawowej odbył się konkurs „Mam Talent”.
Cieszył się on dużą popularnością wśród uczniów klas 4 – 6, którzy mieli możliwość zaprezentowania wielu swoich zdolności. Dominowały oczywiście umiejętności muzyczne, jednakże zostaliśmy też zaskoczeni niektórymi zainteresowaniami – Jakub z 5a popisał się wiedzą wojskową, a Kacper z 8b majsterkowaniem. Kartonowy model volkswagena ze sprawnymi światłami, wykonany przez Kacpra, oraz jego latarka, wzbudziły wielkie zainteresowanie publiczności, która nagrodziła go gromkimi brawami. Igor i Szymon zatańczyli i zarapowali, a ich koleżanka z klasy 5b wytańczyła I. nagrodę. Jej szpagat wywołał największe brawa. Mogliśmy poznać talenty plastyczne uczennic z klasy 8b – Agnieszki, Marleny i Klaudii.
Jednak największą atrakcją był występ naszej szkolnej gwiazdy muzycznej – Adama z klasy 6c. Całą publiczność porwał do wspólnego śpiewu!