„Nie mówimy ŻEGNAJCIE, mówimy DO WIDZENIA!”

24 czerwca 2016 r. o godz. 9.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji ukończenia szkoły przez uczniów gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej oraz szkoły przysposabiającej do pracy.

Album

Mieliśmy zaszczyt gościć u siebie na akademii Starostę Powiatu Wejherowskiego – panią Gabrielę Lisius. Pożegnalny apel rozpoczęto tradycyjnym polonezem, potem wystąpił zespół Dżibasy.
Wręczono świadectwa z wyróżnieniem, otrzymali je:
– Urszula Potrykus, Aniela Potrykus (uczennice gimnazjum),
– Katarzyna Ochota, Kamila Szymichowska, Wiktoria Siwek, Robert Motyka, Tomasz Wojciechowski i Artur Funk (uczennice i uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej).
Następnie uroczyście wręczono świadectwa pozostałym uczniom kończącym gimnazjum, zasadniczą szkołę zawodową i SSPdP.
Podziękowań dla rodziców, uczniów zasłużonych udziałem w grupie teatralnej „Kotlet mielony”, zespole tanecznym „Dżibasy”, a nawet pracą w wolontariacie – było bez liku!
Młodsi uczniowie z klas drugich gimnazjum i szkoły zawodowej żegnali odchodzących miłym słowem i kwiatami ze słodką niespodzianką. Wzruszeń nie brakowało i niejednemu łza zakręciła się w oku, zwłaszcza podczas podziękowań dla nauczycieli. Piękne kwiaty i słowa płynące z serca były nagrodą za troskę i okazywaną na każdym kroku życzliwość.
Chwile rozstań zawsze nastrajają nas nostalgicznie, dlatego uroczystość zakończono słowami: „Nie mówimy ŻEGNAJCIE, mówimy DO WIDZENIA!” Mamy nadzieję, że i tegoroczni absolwenci szkoły zawodowej i SSPdP nie zapomną o naszej szkole, będą nas odwiedzać, chwaląc się sukcesami i opowiadając o swoich planach na przyszłość, a więc „Do zobaczenia!”