Koncert karnawałowy „ Musicale, Musicale czyli największe przeboje Musicalowe”.

Dla młodzieży ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy w dniu 23 lutego 2017 roku wystąpił Pan Leszek Bolibok (skrzypce klasyczne, skrzypce elektryczne) – były muzyk przy Teatrze Muzycznym w Gdyni im. D. Baduszkowej przy akompaniamencie Pana Marka Balasek (gitara elektryczna, basowa). Koncert swoją tematyką wielu mógł zniechęcić do przyjścia, jednak warto było posłuchać tak wspaniałych utworów. Celem koncertu była integracja młodzieży, która w 100% się udała. Dzieci bawiły się do muzyki z najpiękniejszych Oper, Operetek oraz Musicali z całego świata. Integracja to oczywiście nie jedyny cel: zapoznanie się z instrumentami, fizyczne doświadczenie gry na skrzypcach i gitarze przez uprzejmość obydwóch Panów, oraz obcowanie z muzyką, która wydaje się być poważną. Radość młodzieży była naprawdę duża. Mamy nadzieję, że Pan Leszek wraz z Panem Markiem jeszcze nie raz odwiedzą nasze mury.

Koncert zorganizowany przez: Angelika Matuszczak i Aleksandra Bartkiewicz – Kowalska