Dnia 16 maja 2018 roku w ramach działalności Klubu Absolwenta udaliśmy się na spotkanie z doradcą zawodowym panią Martą Hildebrandt z Urzędu Pracy w Pucku.

Podczas prezentacji multimedialnej nasi uczniowie poznali podstawowe pojęcia związane z rynkiem pracy, zatrudnieniem a także dowiedzieli się w jaki sposób szukać pracy po ukończeniu szkoły. Spotkanie odbywało się w Sali Gimnastycznej SOSW i miało także charakter integracyjny- nasi wychowankowie poznali młodzież z puckiej szkoły przysposabiającej do pracy.
Po szkoleniu pani Justyna Thiel(organizatorka spotkania)zaprosiła nas na spacer po Pucku. Dopisała pogoda, więc poszliśmy na molo, potem promenadą udaliśmy się do centrum miasta, na rynek. Pani przewodnik opowiedziała nam po krótce historię miasta, zobaczyliśmy jego charakterystyczne stare i nowe budowle, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.
Mamy nadzieję, że następnym razem ugościmy naszych nowych znajomych w Wejherowie. Dziękujemy pani Justynie za miłe przyjęcie! Do zobaczenia!