We wtorek, 20 czerwca 2023 r., w szkolnej stołówce wspaniale przystrojonej przez panie: p. pedagog Klaudię Hildebrandt oraz p. psycholog Agatę Siupkę – Mróz, odbył się długo oczekiwany przez uczniów Bal Ósmoklasistów. Imprezę rozpoczęto odtańczeniem tradycyjnego poloneza, o którego porządek i kształt artystyczny zadbał mistrz tanecznej choreografii – p. Jakub Wałek. Wspaniale prezentującej się młodzieży z najstarszych klas szkoły podstawowej
towarzyszyli: Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Oprawą muzyczną, okraszoną świetnymi zabawami i konkursami, zajmował się p. Igor Bogusz. Podczas Balu nie zabrakło obfitego poczęstunku w postaci ciepłej zupy, pizzy, rolad mięsnych, galaretek, pysznych ciast i ciasteczek oraz różnorodnych owoców. Bardzo dziękujemy panu Waldkowi, p. Marzence, p. Iwonce i p. Izie za ogromną pomoc w kulinarnych przygotowaniach do Balu. Bez Was i Waszej pomocy nic by się nie udało! Moc podziękowań i uścisków składamy na ręce pani pedagog i pani psycholog, które zajęły się organizacją tak wielkiego przedsięwzięcia. Dziękujemy z serca naszej Szanownej Dyrekcji za umożliwienie przeprowadzenia Balu oraz wszelkie wsparcie i pomoc. Zabawa wypadła naprawdę znakomicie. Do tańca nie trzeba było nikogo namawiać! Zrobiliśmy cudowne zdjęcia, by uwiecznić te wyjątkowe, niezapomniane, razem przeżyte chwile!