Dzisiaj, 1 czerwca, w Dniu Dziecka, otrzymaliśmy niezwykłą przesyłkę od naszych Wirtualnych Babć i Dziadków. Podopieczni Domu Seniora „Nad Stawem” w Janowie k. Starogardu Gdańskiego przesłali naszym uczniom… (i nie tylko) ogromny ładunek dobrych emocji. Upominki i dobre słowa przyniosły nam wiele uśmiechu a przede wszystkim zaskoczyły! Trzeba przyznać, że nasi wirtualni Przyjaciele dobrze wiedzą co dzieci lubią najbardziej! a paniom wychowawczyniom Dobre Myśli sprawiły dużo radości.

Bardzo dziękujemy za piękne życzenia, uśmiech, wzruszenie i … mamy nadzieję do zobaczenia „w realu”.

W projekcie Wirtualna Adopcja Babci i Dziadka wzięło udział blisko 60 uczniów z 10 klas Szkoły Podstawowej – 4a, 4c, 5c, 5d, 5-7a, 6c, 6d, 6-7a, 7-8b, 7-8c. Ta inicjatywa nie udałaby się, gdyby nie zaangażowanie wszystkich pań wychowawczyń tychże klas, pani Iwonki, pani Karoliny. Ogromne podziękowania!