„Od niewielkiej kropki wszystko się zaczyna…”,

w związku z tym 19 września, wraz z uczniami SSPdP obchodziliśmy Międzynarodowe Święto Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie poznali historię małej dziewczynki Vashti, dzięki której dowiedzieli się, że każdy z nas może realizować swoje marzenia a głównym czynnikiem potrzebnym, aby to zrobić, jest wiara w samego siebie i swoje możliwości. Następnie uczniowie przy pomocy swoich nauczycieli, wypełniali różnego rodzaju zadania, od matematycznych, po humanistyczne i plastyczne. Jedna mała kropka zapoczątkowała piękne prace, m.in. podkładki pod kubek. Warsztaty odbyły się w atmosferze wspaniałej zabawy. Życzymy naszym uczniom aby nigdy nie tracili wiary w siebie i zawsze dążyli do tego, co dla nich najważniejsze.