12.04.2017r na dwugodzinnym spotkaniu w auli szkoły zawodowej odbył się Konkurs na najbardziej oryginalną ozdobę wielkanocną. Uczestnikami były chętne osoby z klas SSPDP, Gimnazjum i ZSZ. Jak zwykle uczniowie nie zawiedli. Wykonali cudowne ozdoby, które po spotkaniu zostały wystawione na holu szkoły, aby każdy mógł je podziwiać. Trudno było wybrać zwycięzcę, gdyż wszystkie prace były wyjątkowe i przepiękne! Jury miało ciężki orzech do zgryzienia. Po długich naradach udało się wybrać najbardziej oryginalne ozdoby :). Ich twórcy zostaną nagrodzeni przez organizatorki p. Natalię Wolińską i p. Annę Kroplewską na następnym szkolnym apelu. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i świetną zabawę!