Dnia 6 października uczniowie szkoły podstawowej: II/III b, I/II a, II a, VI a, VI b, VI c oraz gimnazjum: II/III c, Ic wraz z wychowawcami (paniami: Joanną Rank, Marią Wendrowską, Anną Węsierską, Agnieszką Nielek, Moniką Borysionek, Joanną Droździel, Barbarą Mudlaff, Marzeną Barzowską, Katarzyną Ślebarską) oraz paniami wspomagającymi, wzięli udział w super ciekawej wycieczce do Stryszej Budy.

Zwiedziliśmy Park Miniatur oraz Park Gigantów. Możemy powiedzieć, że zobaczyliśmy spory kawałek świata. Czuliśmy się jak wielkoludy w krainie liliputów. Bawiliśmy się w piratów z Karaibów, a w Zamku Strachów i Gabinecie Śmiechu było wiele radości. Spore emocje wzbudziły olbrzymie buty, a monster truck rozpalił serca wszystkich chłopaków. Największą atrakcją okazał się samolot. Każdy chciał choć przez chwilę zasiąść w kabinie pilotów. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.