Pasowanie na Przedszkolaka 2017

Tworzymy nową  historię Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego. Zapewne na kartach historii PZKS zapisze się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.  W piątek 27 października nasze maluchy zostały 100% przedszkolakami. Uroczystego pasowania dokonała dyrektor Małgorzata Woźniak. Nasi najmłodsi przedstawili program artystyczny, który oczarował  rodziców, dziadków i rodzeństwo. Na uroczystość przybyły panie dyrektor Małgorzata Woźniak, Joanna Kandzora, Mirwina Kotowska, Marzanna Dróżdż i pedagog Hanna Kazimierczuk, które z dużą radością obserwowały poczynania  bohaterów dnia. Uroczystość przygotowały panie Katarzyna Roszman, Magdalena Szyguła i Małgorzata Bach.
  Na zakończenie dzieci otrzymały upominki  a goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
  Rodzicom i przedszkolakom życzymy wielu sukcesów w nauce, zdrowia i radości z poznawania świata.

Pasowanie na Przedszkolaka 2017