Tak duża liczba ostatnich wyjazdów na Hel uczniów z całej naszej placówki zaczęła się dzięki współpracy nauczycielek Aleksandra Kotowicz i Angelika Matuszczak ze Stacja Morska Uniwersytetu Gdańskiego W Helu, Instytut Oceanografii. Współpraca ta polega na tworzeniu projektu pod nazwa „Bałtyk bez barier”, który jest dedykowany młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie w stopniu lekkim oraz słabowidzącym. Prace nad programem rozpoczęły się we wrześniu 2021, a konferencja kończąca prace projektowe zaplanowana jest na maj 2023. W miniony czwartek kolejna grupa młodzieży z klas szkoły branżowej mogła dowiedzieć się czegoś więcej na temat ssaków morskich jakimi są foki, a dokładniej #Fokaszara, której jest najwiecej w Morzu Baltyckim.
Niebawem więcej informacji na temat „Bałtyku bez barier” 🦭🦭🦭🦭🌊🌊🌊🐟🐟🐟🐟🐟🦭🦭🦭🦭
Bałtyk bez barier