W dniu 21.03.2019 nasze przedszkolaki przywitały wiosnę w towarzystwie strażaków oraz pięknej Pani Wiosny.

Każdy z przedszkolaków miał okazję przyjrzeć się z bliska wyposażeniu, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej pracy strażacy, a także siedzieć za kierownicą wozu strażackiego. Najwięcej frajdy naszym przedszkolakom dostarczyło oblewanie wodą za pomocą prawdziwego węża strażackiego. Dziękujemy strażakom z Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie za przyjazd i odkrycie tajemnic, jakie skrywa zawód strażaka.

Pierwszy Dzień Wiosny połączony był również z Dniem Kolorowej Skarpetki. Wszystkie przedszkolaki i pracownicy przedszkola założyli kolorowe skarpetki na znak radości, tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa. Dzień zakończył się wesołym tańcem w rytmie piosenki „Wiosna idzie przez świat”. Za przygotowanie tego dnia odpowiedzialne były Panie: Magdalena Grotha i Agata Zaremba wspierała je Pani wicedyrektor Mirwina Kotowska, za co bardzo dziękujemy!