Powitanie Wiosny z Zespołem Downa

21 marca 2019 roku powitaliśmy Wiosnę! To był szczególny dzień w życiu naszej szkoły – pełen kolorów, uśmiechu i wesołej zabawy. Obfitował w szereg atrakcji.

Przedstawiono prezentację multimedialną, która przypomniała wszystkim o tym szczególnym Dniu Osób z Zespołem Downa oraz utrwaliła wiadomości o wiośnie. Reprezentanci klas zaprezentowali się w wiosennym pokazie mody. Tu nie było wątpliwości – wiosna jest kolorowa i uśmiechnięta! Ponadto wszyscy uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę w wiosennym quizie. Atrakcją tego dnia były Kolorowe skarpety!!! Można je było podziwiać przez cały dzień, w każdej klasie. Aby utrwalić ten niebywały widok – uwieczniliśmy go na klasowych sesjach zdjęciowych kolorowych skarpetek.
A Opiekunki SU rozstrzygnęły konkurs plastyczny ,,Wiosenne ptaki”. Nie było to łatwe, gdyż prac było wiele i wszystkie przepiękne.
Był również pierwszy wiosenny grill!

Rita Leszczyńska, Wioletta Machol
Hanna Kazimierczuk , Jolanta Leśniowska- Bojke