Powitanie Wiosny
Uczniowie szkoły podstawowej i zespołów edukacyjno-terapeutycznych gimnazjum w dniu 21 marca powitali WIOSNĘ.
Uczniowie od klas ‘0” do III gimnazjum wspólnie z wychowawcami przygotowali przepiękne prace „Suknie Pani Wiosny”.

Na pokazie sukienek poczuliśmy się jak na paryskim wybiegu mody. Przedstawiciele klas z uśmiechami na twarzach zaprezentowali przepiękne kreacje wiosenne. Prezentacja kolorowych sukienek dostarczyła wszystkim dużo radości. Mieliśmy okazję odkryć prawdziwe talenty modelingu.
Dla projektantów, „ krawców”, modelek i modeli była słodka nagroda.
Po spotkaniu w auli udaliśmy się na ognisko. Niezawodny pan Artur Jakusz zadbał o ogień i bezpieczeństwo. Pomagali mu Alan i Bartek. Od strony „ gastronomicznej” bardzo pomocne okazały się Agata
i Martyna z klasy 5a. Uczennice spisały się znakomicie w swojej roli. Pogoda nam dopisała. Nie zabrakło amatorów samodzielnie upieczonych na ogniu kiełbasek.

Organizacją dnia zajęła się pani Hania Kazimierczuk oraz pan Andrzej Tomalak. Wszystkim wychowawcom i nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie w wykonanie kreacji dla pani Wiosny oraz
w organizację dnia. Piękne sukienki będziecie mogli podziwiać na korytarzach szkolnych.