W piątek dnia 22 czerwca nastąpił uroczysty dzień zakończenia roku szkolnego 2017/18. Pożegnaliśmy absolwentów Gimnazjum nr1, Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr.5 oraz Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy.

W uroczystości uczestniczyły: dyrektor Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego Małgorzta Woźniak oraz dyrektorki Joanna Kandzora, Mirwina Kotowska i Magdalena Dróżdż. Obecni byli również nauczyciele, wychowawcy, terapeuci, uczniowie młodszych klas oraz rodzice.
Szczególnie miło było nam gościć Pomorskiego Wicekuratora Oświaty panią Małgorzatę Belang, Starostę Wejherowskiego panią Gabrielę Lisius oraz Etatowego członka Zarządu pana Wojciecha Rybakowskiego.
Uroczystość uświetnił występ zespołu pod kierunkiem Barbary Mudlaff. Nasi artyści pokazali się z jak najlepszej strony. Były kwiaty, podziękowania, przemowy. Nie zabrakło łez wzruszenia- bo żegnali się z nami Ci którzy, nie rzadko, byli w naszej szkole kilkanaście lat. Przywiązaliśmy się do nich a oni do szkoły.
Wszystkim absolwentom życzymy realizacji marzeń i powodzenia w dorosłym życiu.