Po pandemicznej przerwie wznowiliśmy działalność praktyk wspomaganych w markecie Kaufland. W tym celu grupa uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy (jak na każdego nowego pracownika przystało) przeszła szkolenie BHP na terenie marketu. Tego dnia uczniowie mieli okazję zapoznać się z działami marketu, poznać pracowników sklepu i  zaznajomić się z obowiązkami, które czekają na nich podczas praktyk.

W kolejnym tygodniu rozpoczęliśmy już pracę w markecie. Do obowiązków uczniów należeć będzie układanie towarów na półkach, sortowanie opakowań, wykładanie towaru z kartonu itp. Wszystkie czynności młodzież wykonuje pod czujnym okiem opiekunów praktyk pani Małgorzaty Jankowskiej i Katarzyny Grzywacz.
Opiekunowie praktyk