Kolejny rok szkolny z Programem „Trzymaj Formę” rozpoczęty!!! W tym roku szkolnym uczniowie klas SSPdP uczestniczą w różnych formach aktywności ruchowej w zależności od pogody, humoru i ich własnych propozycji. Miesiąc październik upłynął pod hasłem – Nordic Walking. Uczniowie wszystkich klas SSPdP brali aktywny udział w marszu z kijkami po pięknych leśnych ścieżkach! Każdy kolejny miesiąc przyniesie nowe wyzwania i pomysły na aktywne spędzanie czasu wolnego.

W ramach programu odbywają się również warsztaty kulinarne podczas których uczniowie kształtują właściwe nawyki żywieniowe oraz zdobywają praktyczne umiejętności potrzebne w życiu codziennym. W ostatnim czasie klasa II/IIIb wraz z panem Jakubem Wałkiem korzystając z darów naszej polskiej jesieni postanowili wykonać pyszny jabłecznik. Wypiek wyszedł wspaniale czego potwierdzeniem było znikniecie całego ciasta w bardzo krótkim czasie :).

Do usłyszenia! Opracowanie – M. Jankowska, P. Jasielski i I. Bogusz, Jakub Wałek.