Realizacje

Klasa IIIa gimnazjum, w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Atrakcje turystyczne Trójmiasta”, w dniu 24 września 2013, wyjechała do Gdańska. Efektem pobytu są wykonane przez uczniów prezentacje multimedialne. Każdy uczestnik wycieczki wykonał własną prezentację.  W ramach klasowego konkursu,  sami uczniowie wytypowali najciekawszą ich zdaniem prezentację. Zwyciężyła prezentacja Kamila Najmuły, którą w nagrodę publikujemy na naszej stronie internetowej.

Nasza szkoła wzięła udział w III edycji programu „ Żyj smacznie i zdrowo” , którego pomysłodawcą jest firma Winiary we współpracy z Federacją Polskich Banków Żywności.  Udział w programie wzięła klasa IIIa gimnazjum. Celem akcji było promowanie wśród młodzieży gimnazjalnej zasad zdrowego i świadomego komponowania smacznych pełnowartościowych posiłków.  Zdobycie wiedzy teoretycznej przez uczniów na temat problemu marnowania żywności. Sporządzanie prostych i zdrowych przekąsek. Wspólne spożywanie posiłków przy stole. Prace konkursowe można było przygotować w jednej z trzech kategorii konkursowej: plakat, film lub wydarzenie społeczne.

[Galleries 23 not found]

W ramach przygotowywania się przez cały rok szkolny 2012/13 do realizacji projektu edukacyjnego klasa III a gimnazjum w dniu 21.05.13 przeprowadziła zajęcia pt „DZIECKO SWOJE PRAWO MA ,DZIECKO SWOJE PRAWO ZNA”z uczniami klasy II SZKOŁY PODST .SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO Z WEJHEROWA.

Zajęcia mały na celu zapoznanie z prawami jakie mają dzieci na całym świecie oraz z globalną działalnością na rzecz dzieci organizacji Unicef.Wspólne zajęcia i zabawa dały możliwość integracji młodzieży niepełnoprawnej intelektualnie ze środowiskiem lokalnym.Zajęcia były dobrą zabawą, powiązaną z nauką .Nauczycielami odpowiedzialnymi była p.A.Kotowicz i M.Wysokińska