16 grudnia dzieci z klas: „0” i III  Szkoły Podstawowej nr 7 odwiedziły Wiejski Klub Kultury w Leśniewie.

Gościliśmy tam dzięki zaproszeniu Gospodarza WKK w Leśniewie – pani Jadwigi Siniczyn. Uczestniczyliśmy w przedświątecznym, integracyjnym spotkaniu z uczniami ze Szkoły Podstawowej z Leśniewa. Mieliśmy okazję zobaczyć świąteczny program artystyczny w wykonaniu dziewczynek z klasy VI oraz przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej, w którym zaprezentowali się czwartoklasiści. W naszym imieniu wystąpił z dwiema piosenkami Adaś Bojke z „zerówki”, który podbił serca Gospodarzy. Bawiliśmy się wspaniale. Ugoszczono nas z ogromną serdecznością. Specjalnie dla nas do Leśniewa przyjechał też Święty Mikołaj, obdarował nas upominkami i dostarczył wielu emocji.

W Leśniewie gościliśmy już drugi raz, w ubiegłym roku również w okresie Świąt Bożego Narodzenia i było równie sympatycznie… Być może tworzy się trochę inna, nowa świąteczna tradycja…

Wychowawczynie: Irena Baranowska i Agnieszka Hajkowicz