Przyszłość zaczyna się dziś (Jan Paweł II)

Pod takim mottem dnia 13 czerwcaupłynął pożegnalny apel dla uczniów klasy 3a Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 5 w Wejherowie, naszych wspaniałych murarzy-tynkarzy.

Przedstawiciele młodszych klas przygotowali pod okiem opiekunów Samorządu Szkolnego występ artystyczny z montażem utworów W. Szymborskiej, L. Staffa i cytatami papieża Jana Pawła II. O muzyczną oprawę zadbała pani Wiesia Szypelt z gronem utalentowanych chórzystów z klas gimnazjalnych. Było bardzo uroczyście i wzruszająco, niejednemu (i niejednej) łza zakręciła się w oku, całe szczęście, że wychowawca klasy 3a – pan Janusz Magulski zadbał o poprawę nastroju odchodzących uczniów , zaprosiwszy ich na pożegnalny poczęstunek – wyśmienity tort bezowy z truskawkami! Na osłodę i dobry znak dla absolwentów w ich początkach dorosłej przyszłości.