W poniedziałek 21 czerwca 2021 r. uczniowie klas: I /II a oraz VII/VIII b zespołu edukacyjno – terapeutycznego wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Pucka. W pierwszej kolejności wszyscy uczestnicy zwiedzili Manufakturę Szkła „GLASS”, w której mieli okazję zapoznać się z tradycyjną metodą wyrabiania przedmiotów ze szkła.  Następnie uczniowie brali udział w warsztatach twórczych, gdzie mogli wykazać się własną kreatywnością i samodzielnością przy wykonywaniu obrazków ze szkła. Po warsztatach  było plażowanie i moczenie nóg w wodzie morskiej. Niektórzy nawet dla ochłody zanurzyli się prawie do pasa! Na zakończenie wycieczki było zimne  orzeźwienie w postaci pysznych lodów degustowanych na puckim rynku. Wszyscy w dobrych nastrojach wrócili do Wejherowa.