W piątek 20.11.2020 r. okazji Święta Odzyskania Niepodległości po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się konkurs pt. „ Quiz o Polsce”. Konkurs w tym roku zorganizowany został w późniejszym terminie ze względu na zdalne nauczanie oraz w zmienionej formie (indywidualnej) ze względu na ograniczenia epidemiologiczne.
Uczniowie z klas: Va,Vb, VIa, VIb, VII a i VII b, którzy zgłosili się do konkursu rozwiązywali test wiedzy dotyczący historii, geografii i kultury Polski.
Tegorocznymi zwycięzcami zostali uczniowie z klasy VII b i VI b. Oto lista laureatów:

I miejsce Paweł Zechosz kl VII b
II miejsce Daniel Siejk kl. VII b
III miejsce Marlena Maciejewska kl. VI b oraz Agnieszka Styn Kl. VI b.

Gratulujemy zwycięzcom świetnych wyników, nagrody i dyplomy wręczymy przy najbliższej okazji. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zaangażowania i zapraszamy na kolejny quiz za rok.

Agata Skibińska – Orysiak
Bożena Domarus