„Radośnie nam w duszy gra!!!”

We czwartek 17 marca 2016 r. odbył się XXVIII Wojewódzki Konkurs Żywego Słowa Szkół Specjalnych w Kartuzach pod hasłem „To właśnie mi w duszy gra…” Wszyscy nasi reprezentanci otrzymali MEDALOWE MIEJSCA!

I miejsce (wśród uczniów SSPdP): Jarosław Maszota (przejmujące i wyciskające łzy z oczu wyrecytowanie utworu Edwarda Stachury „Wypłakałem oczy niebieskie”)

II miejsce (wśród uczniów ZSZ): Angelika Poćwiardowska (świetny debiut z montażem poetyckim utworów Jonasza Kofty i Urszuli Kozioł)

I miejsce (wśród uczniów gimnazjum): Maciej Pawlak (Wielka konkursowa indywidualność! Maciek oryginalnie zinterpretował tekst słynnego Magika „Gdyby…”)

II miejsce (wśród uczniów klas IV – VI SP): Agata Labuda (piękne wykonanie utworu Jonasza Kofty „Parasol nie chroni od łez…”)

I miejsce (wśród uczniów klas I – III SP): Szymon Oppat (nasz najmłodszy reprezentant wspaniale powiedział wiersz „Szybko” Danuty Wawiłow)

Jesteśmy z Was tacy dumni!!! Wielkie, wielkie gratulacje!!!