Miesiąc marzec to czas, gdy omawiamy historię naszego miasta. Przypominamy, bądź poznajemy ciekawe miejsca, odkrywamy nowe interesujące punkty. Uczniowie zespołów edukacyjno-terapeutycznych klasy I/II b gimnazjum tym razem zbierali informacje o Wejherowie w inny sposób. Uczestniczyli bowiem w grze miejskiej. W wędrówce przez miasto, według ustalonej wcześniej trasy, mieli za zadanie wykonywać różne polecenia związane z odwiedzanym punktem. Musieli się wykazać znajomością nazw ulic, ich numeracją, wyszukać pamiątkowe tablice, zdobyć informacje w Ratuszu Miejskim, odwiedzić kilka miejsc. Ale chyba największą atrakcją była możliwość robienia zdjęć. Do szkoły wszyscy wróciliśmy bardzo zmęczeni , ale też zadowoleni.

Wychowawca: R. Leszczyńska