Witajcie ! Chcemy z Wami się podzielić przeżyciami po powrocie ze Schroniska dla Zwierzaków  w Dąbrówce koło Wejherowa.

Od miesiąca października 2014 roku młodzież z wielkim zapałem organizowała zbiórkę żywności dla  bezdomnych zwierząt.

Trwało to ,aż do lutego 2015 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26-go lutego  grupa  7 uczniów wybrała się wraz z pedagogiem w odwiedziny do schroniska.Zawieźliśmy w prezencie naszym „milusińskim ” puszki, suchą karmę, obroże oraz smycze.Wyjazd był udany, pani Agnieszka ,która jest wolontariuszem oprowadziła nas po całym schronisku .Wiele nam opowiedziała o życiu  i losach zwierzaków.Obecnie  zamieszkuje tu 250 psów i 3 koty.Przytulisko jest ósmym z kolei schroniskiem,które w roku 2008 zostało przejęte przez Animals Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt.Zwierzaki mają tam dobrze,są zadbane, objętę opieką zdrowotną, brakuje im jedynie miłości  i domu.Pamiętajcie pieski i kotki też chcą być kochane i jak tylko będziecie chcieli się jakimś zaopiekować możecie udać się do Dąbrówki i  zaadoptować zwierzaka.Nasza pani pedagog  w sierpniu 2014 roku zaadoptowała 3 miesięcznego kocurka imieniem Cortez.

Liczymy na Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w następnym roku tez będziemy zbierać dary .