Od rana trwały przygotowania do jednego z najważniejszych wydarzeń jakie miało miejsce w naszej placówce #pzkswejherowo. My jako uczestnicy projektu #Erasmus #Zawodybezbarier #Euromind mieliśmy niewyobrażalnie wielka przyjemność przeprowadzenia prywatnej rozmowy przez skype z Pierwszą damą Rzeczpospolitej Polskiej Agatą Kornhauser – Duda Agata Duda Sześcioro naszych uczniów Weronika Stubba, Weronika Kankowska, Piotr Caruk, Sebastian Turin, Mikolaj Szołdra i Kornelia Hebel oraz opiekunki Angelika Matuszczak i Aneta Kostuch przez kilka minut mogli porozmawiać z Pierwszą damą RP. Emocji nie było końca. Aby dzień zakończyć tak samo pozytywnie jak się zaczął udaliśmy się do #torredeloro czyli złotej wieży. Wybudowana przy brzegu sztucznie wykopanej rzeki, która przepływa przez Seville. Z Torre de Oro rozpościera się przepiękny widok na najważniejsze zabytki tego uroczego miasta m.in Catedral de Sevila.