We środę, 15 czerwca 2022 r., w urokliwym otoczeniu Domu Drzewiarza odbyło się spotkanie integracyjne uczniów Szkoły Podstawowej w Gościcinie z uczniami klas V a (pod opieką wychowawcy: p. Katarzyny Ślebarskiej) oraz VII b (pod opieką wychowawcy p. Agaty Skibińskiej – Orysiak).

Młodzież z naszej szkoły miała okazję poznać swoich „listowych przyjaciół” z Gościcina. Uczniowie obu placówek przygotowali dla siebie drobne upominki oraz przepiękne prace plastyczne. Było ognisko z pieczeniem kiełbasek, piniata, mnóstwo rozmaitych gier, zabaw oraz konkurencji sportowych. Zmęczeni, ale i pełni pozytywnej energii, pożegnaliśmy się z nowymi przyjaciółmi, którzy obiecali nas odwiedzić w przyszłym roku szkolnym.