Jesienią 2022 roku uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 7 złożyli uroczyste ślubowanie w obecności Dyrekcji Szkoły, nauczycieli oraz rodziców. To szczególne wydarzenie,  które na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy. Dyrektor Szkoły Podstawowej p. Małgorzata Marcinkowska przywitała przybyłych gości. Po odśpiewaniu hymnu, uczniowie klas pierwszych zaprezentowali krótki program artystyczny.
Najważniejszą częścią uroczystości, która była wzruszającym momentem dla rodziców pierwszoklasistów, na który wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrekcję Szkoły. Po uroczystości pasowania dzieci z klas pierwszych stały się pełnoprawnymi uczniami Szkoły
Podstawowej nr 7 w Powiatowym Zespole Kształcenia Specjalnego w Wejherowie. W ramach pamiątki wykonaliśmy wspólne zdjęcia. Pierwszoklasiści otrzymali upominki od dyrekcji, wychowawców oraz koleżanek i kolegów ze starszych klas. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Wychowawcy klas pierwszych