W styczniu klasy SSPdP przygotowywały propozycje przekąsek  i drugich śniadań na bazie warzyw. Działania podejmowane były w ramach innowacji pedagogicznej „Smacznie, zdrowo na surowo” oraz programu projektu Erasmus+ Fit4healthylife. Pod okiem nauczycieli kultury żywienia sporządzone zostały propozycje sałatek, surówek i warzywnych frytek na surowo oraz z piekarnika. Wszystkie dania były zdrowe i bardzo smaczne. Uczniowie w trakcie zajęć doskonalili nie tylko swoje umiejętności praktyczne, ale również usystematyzowali wiedzę na temat prawidłowego rozkładu posiłków w ciągu dnia i właściwego składu kalorycznego każdego z nich. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze styczniowych działań uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy.