31.05.2016 – Ach co to był za dzień! Dzięki Panu Mirkowi Cząstke, uczniowie klas: V a SP oraz II/III d i III c gimnazjum ZET mieli okazję (w większości pierwszy raz w życiu) płynąć kajakiem. Na początku z pewną dozą niepewności wchodzili do kajaków, lecz wspomagani przez ratowników i przeszkolonych sterników nabierali odwagi. Tak się wszystkim spodobało, że przed pomostem tworzyła się kolejka i każdy chciał kilka razy wypróbować swoje nowe umiejętności. Po wysiłku młodzież chętnie posiliła się kiełbaskami pieczonymi na ognisku. Zimne lody trochę ochłodziły nadmiar emocji. Spływ kajakowy sprawił wszystkim dużo radości, uczniowie uwierzyli w swoje możliwości i siły. Do szkoły wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów będziemy mogli przeżyć tyle wrażeń.

ALBUM GOOGLE

Bardzo dziękujemy za wspaniałą gościnność Państwu Reszke oraz wsparcie i poczucie bezpieczeństwa ratownikowi Panu Andrzejowi Szachowskiemu oraz kierownikowi wyprawy Panu Rudolfowi Simenak.

Mirosława Mazurkiewicz
Celina Szachowska