Spotkanie mikołajkowe młodzieży LO Nr 2 z naszymi najmłodszymi Dnia 03 grudnia 2015 r. najmłodszych wychowanków Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego z klas „O”a i b oraz pierwszej odwiedzili w ramach akcji „ O uśmiech dziecka pod choinką” uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego z Wejherowa z opiekunem panią Hanną Kamińską- Drąg.

Licealiści przygotowali dla dzieci prezenty oraz słodki poczęstunek w postaci upieczonych domowych ciast i ciasteczek. Duże wrażenie na maluchach wywarł Mikołaj, który potrafił zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy. Pomocne okazały się również Śnieżynki. Dzieci były zachwycone spotkaniem z młodzieżą licealną oraz przygotowanymi przez nich mikołajkowymi atrakcjami. W podziękowaniu za radośnie spędzone chwile licealiści otrzymali własnoręcznie przygotowane przez pierwszaków i „ zerówkę” upominki.