Dnia 11 stycznia 2018r. w ramach programu „Od uprawy do potrawy”, odbyło się spotkanie uczniów klasy 7a z szkolną Pielęgniarką. Miało ono na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekonanie uczniów, że stan naszego zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych.
    W czasie pogadanki uczniowie dowiedzieli  się, w jaki sposób należy prawidłowo szczotkować zęby, dlaczego właściwe odżywianie jest tak ważne dla naszego organizmu, w jaki sposób zapobiegać infekcjom, dlaczego należy systematycznie uprawiać sport.
 Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Uczniowie z zainteresowaniem słuchały pogadanki i zadawały pytania. Zdobyły wiele cennych informacji, które z pewnością wykorzystają w życiu codziennym.