Spotkanie ze Świętym Mikołajem i nie tylko… w Leśniewie
z życia klas: IVb – pani Agnieszki Hajkowicz
i IV/Vb – pani Ireny Baranowskiej

Dnia 8 grudnia już po raz trzeci uczniowie SP 7 na zaproszenie Gospodarza Wiejskiego Klubu Kultury w Leśniewie – pani Jadwigi Siniczyn uczestniczyli w przedświątecznym, integracyjnym spotkaniu z uczniami ze Szkoły Podstawowej z Leśniewa.

Mieliśmy okazję zobaczyć wspaniałe układy taneczne w wykonaniu dziewczynek z klas IV i V. Bawiliśmy się wspaniale. Ugoszczono nas, podobnie jak w poprzednich latach, z ogromną serdecznością. Specjalnie dla nas do Leśniewa przyjechał Święty Mikołaj, obdarował wszystkich upominkami i jak zawsze dostarczył wielu emocji.

Jak już wspomnieliśmy, w Leśniewie byliśmy trzeci raz. Zawsze w okresie przedświątecznym. W ubiegłym roku zastanawialiśmy się czy z naszym udziałem nie tworzy się trochę inna, nowa, związana ze Świętami Bożego Narodzenia tradycja… Dzisiaj jesteśmy już tego pewni Przez kolejne 12 miesięcy z niecierpliwością będziemy oczekiwać wyjazdu do Leśniewa, do uroczego miejsca i przyjaznych, cudownych ludzi…

Irena Baranowska i Agnieszka Hajkowicz